snoezelen
Ook deze categorie is nieuw voor ons en zal in de loop van het jaar aangevuld worden met heel veel mooie dingen!
- Vloeistof Druppelaar
Kijk hoe de gekleurde vloeistof langzaam naar beneden druppelt.
Te gebruiken als zandloper; om de tijd bij te houden. Maar ook gewoon heel boeiend om naar te kijken!
Verkrijgbaar in 3 verschillende kleuren; deze worden…€ 3,95 - Druppel Spiraal
Vloeistof-loper waarbij de gekleurde vloeistof in kleine druppeltjes naar beneden glijdt via de spiraalvormige glijbaan.
Als alle druppeltjes beneden zijn draai je de koker om en dan begint het weer opnieuw.Er zijn 3 verschillende…€ 8,95 - Zigzag Druppelaar
Vloeistofloper waarbij de gekleurde druppeltjes zigzaggend naar beneden glijden.
En dat niet alleen; het zijn 2 kleuren druppels! Elke zigzag druppelaar heeft 2 reservoirs voor de gekleurde vloeistof, in elk reservoir zit een…€ 8,95 - Kleuren Waterval
Een prachtige vloeistofloper met hele heldere kleuren.
Doordat de vloeistof vrij snel naar beneden druppelt is er heel veel om te zien en blijf je vloeistofloper omkeren om het nog een keer te bekijken.
Verkrijgbaar in 6…€ 6,95 - Zand Zwever
Een zandloper kennen we natuurlijk allemaal... maar dit is een zandzwever!
In plaats van dat het zand van boven naar beneden loopt zweeft het zand van beneden naar boven!Hij is dus te gebruiken als gewone zandlopen; om de tijd te…€ 6,95 - Zand Zwever Mini
Net als bij de gewone zandzever is dit een zandloper waarbij het zand niet van boven naar beneden loopt, maar het zweeft van beneden naar boven.
En doordat het zand mooie, felle kleurtjes heeft is dat heerlijk om naar te…€ 2,95 - Gel Druiper
De gel druiper is een transparante koker gevuld met een dikke, felgekleurde gel die heel langzaam door een klein gaatje naar beneden druipt.
Van alle vloeistoflopers is dit degene die er het langst over doet om helemaal leeg te…€ 11,95 - XXL Zandloper
Heeeele grote zandloper.
Niet alleen om de tijd aan de geven, maar ook gewoon heel leuk om naar te kijken!
Er zijn 2 verschillende varianten; de donkerblauwe, die geeft 1 minuut aan en de groene, die geeft 3 minuten aan.
De…€ 14,95 - Zilveren Senso Discs
Set van 7 metalen discs (bolle schijven) om mee te stapelen, voelen, spiegelen en spelen.
De grootste disc is heeft een diameter van 14cm. Daarna worden ze stapsgewijs kleiner. Je kan ze van groot naar klein stapelen, maar omdat…€ 54,95 - Senso SpiegelBlokken
Set van 8 prachtig afgewerkte blokken met een dikke rand van blank hout en een binnenkant van spiegelglas.
Geweldig om mee te bouwen en te kijken. En extra leuk in combinatie met de Sensorische Doorkijkblokken.
De blokken…€ 31,95 - Senso VensterBlokken
Grote set van wel 16 doorkijkblokken gevuld met vloeistof en glitters, gekleurd zand, gekleurde kralen, of gewoon gekleurd glas (kunststof).
Er is dus heel veel om te zien, maar ook om te voelen en horen.
Wat gebeurd er als je…€ 59,95
joeppiewinkel
- Welkom bij de speelgoedwinkel van joePPie
- OPRUIMING
- NIEUW!!!
- Sensorisch Speelgoed
- Lichtbak en Accessoires
- BabySpeelgoed
- Peuter en Kleuter Speelgoed
- Kleine Wereld
- Keukentje en Winkeltje
- Poppen en Knuffels
- Rollenspel / Verkleden
- Auto's
- Puzzels
- Spellen
- STEM speelgoed
- Bouwen
- Hobby- en KnutselSpul
- Muziek Instrumenten
- Sport en Spel
- Zand- en WaterSpel
- Fietsen en Karren
- Softplay
- Kleine Prijsjes
- Inpak Service
- Werkbladen
- Houten speelgoed
- zomer aanbiedingen 2020
- bestel informatie
- Contact
- over ons
- Privacy Verklaring
- openingstijden winkel
- links
Mijn account
Wachtwoord vergeten?
Account aanmaken
Met een account kunt u sneller bestellen en heeft u een overzicht van uw eerdere bestellingen.
Account aanmaken